НАСТАНОВЧА НАРАДА З ВИРОБНИЧОЇ ПЕДАГОГІЧНОЇ ПРАКТИКИ «ПРОБНІ УРОКИ ТА ЗАНЯТТЯ У ШКОЛІ»

28 жовтня відбулася настановча нарада з питань організації та проведення практики «Пробні уроки та заняття у школі» для студентів спеціальності 013 «Початкова освіта».

Керівник практики Чупровська Марта Ярославівна ознайомила з наказом та здійснила розподіл студентів у школи м. Івано-Франківська.

Голова Циклової комісії спеціальності «Початкова освіта» Гоцуляк К.І. наголосила на необхідності дотримуватись правил внутрішнього розпорядку школи та заходів безпеки, які стосуються карантинних обмежень.

Завідувач Педагогічного відділення Полякова Т.В., заступник директора ліцею №25 Гонтар А.Ф. та керівники-методисти Гой Н.В., Максимчук Г.М., Стамбульська Т.І., Никорак Н.Ю., Прокопів Л.М., Кулик І.В. надавали рекомендації щодо проведення залікових уроків та відповідали на запитання студентів.

Практика триватиме 8 тижнів та завершиться захистом у формі відео-звіту та оформленням відповідної документації.

структура уроку математики