7 жовтня 2021 р. відбувся І етап Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка. Метою проведення є утвердження державного статусу української мови, піднесення її престижу серед молоді, вшанування творчої спадщини Тараса Григоровича Шевченка, виявлення творчо обдарованої молоді, виховання поваги до культури й традицій українського народу. Усього в І етапі взяли участь 35 студентів.

Переможці I етапу ХІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка

Гуманітарний профіль

Прізвище, ім’я, по батькові Група Місце, яке зайняте на І етапі конкурсу
Ганущак Ірина Романівна ПО-21 І
Дорошук Лариса Анатоліївна ПО-15 ІІ
Засідько Наталя Петрівна ПО-11 ІІІ
Шаран Христина Андріївна ДО-12 ІІІ

Негуманітарний профіль

Прізвище, ім’я, по батькові Група Місце, яке зайняте на І етапі конкурсу
Скиданчук Максим Дмитрович ПМ-11 І
Гайдич Надія Романівна ПР-12 ІІ
Романюк Ярина Романівна ПМ-12 ІІІ
Дзендзик Божена Василівна ПМ-11 ІІІ

Учасники конкурсу, які посіли І місце, візьмуть участь в ІІ етапі ХІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка.

Щиро вітаємо переможців і керівників!

Бажаємо подальших успіхів і нових досягнень!