Мрій про великі речі, став високі цілі: похід на гору Говерла

У кожного з нас є мрії, але деякі люди думають, що вони нездійсненні. Та це не так! Яскравим прикладом цього є нещодавній похід студентів коледжу на Говерлу – найвищу вершину  Українських Карпат (2061м), адже це була мрія багатьох. Коли ми почали сходження, відразу зрозуміли, що буде важко. Яке було наше здивування, що Говерла знаходиться аж за гірським масивом Говерляна. Спочатку було страшно, ця дорога здавалася недосяжною. Але ми не здалися, а йшли далі, милувалися красою Карпат, дихали свіжим повітрям, а також планували майбутні поїздки у гори. Залишалося ще трохи шляху до Говерли – і кожен хотів підкорити вершину. Останні кроки давалися важко, але ось ми на вершині… Скільки радості можна було побачити в наших очах, втома відійшла на задній план, ми насолоджувалися неймовірними краєвидами та продовжували мріяти!
Дякуємо Богдану Володимировичу Максимцю і Анастасії Плавюк з групи ПО-13 за організацію цієї подорожі, а також Сергію Мирославовичу Сидоріву, Роксолані Олегівні Павелко, Сергію Миколайовичу Николайчуку та Софії Ігорівні Пилипишак за те, що були разом з нами у поході, піднімали усім настрій та вірили в нас.

Підготувала студентка групи ПО-15 Уляна Тарасевич
Фото Надії Лихач (студентки групи  ПО-23),
а також Р. О. Павелко (культорганізатора коледжу)