Чорнобиль і через 35 років знаходить відгомін у наших серцях …

28 квітня 2021 року на базі Житомирського базового фармацевтичного фахового коледжу відбулася II Всеукраїнська студенська науково-практична конференція до 35-річчя аварії на ЧАЕС в онлайн-форматі.  У  конференції взяли участь викладачі хімічних дисциплін Івано-Франківського фахового коледжу Оксана Петращук та Марія Гамбург, а такоже студенти I курсу спеціальності «Початкова освіта»  Вікторія Зорійчук , Вікторія Розметанюк та  спеціальності «Право»  Наталія Торбин, Надія Ільчишин, які підготували статті про причини виникнення  аварії на ЧАЕС, історію зародження атомної енергетики, і описали Чорнобиль сьогодення , що опубліковані у збірнику матеріалів конференції.

Першокурсники вперше  отримали досвід участі у студентських наукових конференціях і гідно представили наш коледж. Зорійчук Вікторія виступила з усним захистом своєї роботи і презентувала цікаві матеріали по темі «Чорнобиль сьогодні».

Гамбург М.В.

Розметанюк В.В.