06.05.2021р.відбулась звітна конференція голови профбюро Івано-Франківського фахового коледжу. Згідно порядку денного обрали голову конференції – голову студентського профкому Дюка Назарія, секретаря – заступника голови студентського профкому Хом’яка Івана та членів лічильної комісії – Бурдуланюк Софію, Ляшенко Світлану, Кравчик Уляну. Заслухали звіт голови профбюро Софії Пилипишак, її діяльність впродовж 4 років на пості голови профбюро Івано-Франківського фахового коледжу. Кандидатурами на пост голови профбюро Івано-Франківського фахового коледжу були Куземчак Аліна – студентка 2 курсу спеціальності Дошкільна освіта та Катівчук Маргарита студентка 1 курсу спеціальності Дошкільна освіта. Заслухали промови даних кандидатів. Відбулось відкрите голосування у якому 54 голоси віддали кандидатці – Куземчак Аліні. Вітаємо новообрану голову профбюро Івано-Франківського фахового коледжу! Бажаємо їй успіхів, наснаги, терпіння, творчого натхнення та креативних ідей!
Вибори голови профбюро Івано-Франківського фахового коледжу
![](https://ifk.pnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/8/2021/05/зображення_viber_2021-05-06_18-49-47-1024x576.jpg)