Захист курсових робіт зі спеціальності “Туризм”

На спеціальності «Туризм» відбувся захист курсових проектів групи Т-31 Івано-Франківського фахового коледжу. Підготовку і захист курсових проектів з дисципліни «Організація екскурсійного обслуговування» координував к.п.н., доцент Маланюк Тарас Зеновійович. Студентами були підготовлені презентації,   що дало можливість майбутнім фахівцям туристичної галузі почути цікаві виступи своїх одногрупників. Кращими курсовими проектами були визнані роботи студентів Якимишин Божени «Розробка методичного забезпечення організації  та проведення історико-краєзнавчої екскурсії по Рогатинщині» та Данилюк Анни ««Розробка методичного забезпечення організації  та проведення природознавчої екскурсії Національним природним парком Гуцульщина». Такий формат роботи показує креативність і дослідницькі навики студентів, додає можливості набути професійні компетенції для майбутньої професії – працівник туристичної сфери.