ЗУСТРІЧ ЗІ СТУДЕНТАМИ 4 КУРСУ СПЕЦІАЛЬНОСТІ «ДОШКІЛЬНА ОСВІТА»

23 квітня відбулася настановча нарада зі студентами 4 курсу спеціальності «Дошкільна освіта»  щодо закінчення 2020/2021 навчального року, організації та проведення літньої екзаменаційної сесії, державної атестації, виробничої практики з додаткової спеціалізації тощо.

Зі вступним словом до випускників звернувся директор коледжу – проф. Юрій Михайлович Москаленко.

Завідувачка відділення, Оксана Миколаївна Сидорук, розповіла про особливості закінчення 2020/2021 навчального року, організацію і проведення літньої екзаменаційної сесії, державної підсумкової атестації.

Оксана Дмитрівна Селепій, член атестаційної комісії, голова циклової комісії професійної та практичної підготовки (спеціальність «Дошкільна освіта») ознайомила студентів із програмовими вимогами до комплексного кваліфікаційного іспиту та розповіла про оновлену нормативно-правову базу.

Марта Ярославівна Чупровська, заступник директора з навчально-виробничої роботи, ознайомила студентів із наказами щодо організації та проведення практики, здійснила розподіл студентів по закладах дошкільної освіти.

Керівники-методисти практик виступили з методичними рекомендаціями (Сидорів С.М., Салига І.М.).

Про умови подальшого навчання випускників коледжу в університеті для здобуття ступеня бакалавра розповіла заступниця відповідального секретаря Приймальної комісії університету – Бойчук Володимира Михайлівна.

Також на зустрічі були присутні представники кафедр університету, які провели роз’яснювальну роботу щодо подальшого навчання випускників коледжу в університеті для здобуття ступеня бакалавра (Лисенко Н.В., Джус О.В., Пилячик Н.Є., Іванотчак Н.І, Ємець О.І.).