Вітаємо!

Шановні колеги!

Новий рік і Різдво Христове – улюблені свята родом з дитинства. Хтось вірить у диво, хтось творить дива… Спогади яскраві, як святкова новорічна ялинка… Думки добрі, як кутя на Святвечір… Коли Ти не сумніваєшся, а щиро віриш! Коли чекаєш свята понад усе на світі! Уже декілька років нас поєднує благородна справа, а саме: виховання та навчання молодих людей – нашого майбутнього. Ви віддаєте свої сили, знання і досвід для того, щоб сформувати у наших студентів потреби до пізнання світу, самовдосконалення та самореалізації, готовності до праці на благо рідної України! Висловлюю щиру подяку за вашу працю, особливо в нинішніх реаліях життя. Вітаю Вас з прийдешніми святами! Хай Новий рік та Різдво Христове принесуть Вам і Вашим родинам мир та затишок, добробут та радість! Хай 2021 рік виправдає Ваші добрі надії та прагнення, стане черговим кроком на шляху до поліпшення життя! Хай здійсняться всі шляхетні бажання й заповітні мрії! Міцного здоров’я Вам, щастя,натхнення в роботі та успіхів у всіх добрих починаннях! Хай багатство і щирість Вашої душі зігрівають усіх нас, натхнення підносить до вищих щаблів духовності, сила любові захоплює, а краса чеснот вселяє віру у непроминущість вічних істин! У ці дні бажаю повернути собі неймовірні відчуття щирого, справжнього, казкового Нового року та Різдва Христового, сповненого любові та радості, й починати новий 2021 рік з вірою в справжнє диво – щасливе життя на своїй, Богом даній, землі!

З НОВИМ РОКОМ І РІЗДВОМ ХРИСТОВИМ!

З НАЙКРАЩИМИ ПОБАЖАННЯМИ ДИРЕКТОР КОЛЕДЖУ ЮРІЙ МОСКАЛЕНКО