Студент нашого коледжу Едуард Трофименко здобув золоту медаль чемпіонату

Студент нашого коледжу Едуард Трофименко здобув золоту медаль чемпіонату У Сербії з 26-го по 29 листопада проходить один з найстаріших боксерських турнірів у світі «Golden Gloves 2020» («Золота рукавичка»). Змагання відбуваються вже 63-й рік поспіль. До міста Сомбор, яке цього року стало центром проведення заходу, приїхали 52 боксери з 13 країн, повідомляє Ukrainian Boxing Federation Україну на змаганнях представляють чотири спортсмени – Едуард Трофименко (вагова категорія – до 57 кг), Юрій Шестак (63 кг), Дмитро Рибалко (75 кг) і Степан Грекул (81 кг). Тренер – Сергій Глущенко. Суддівський корпус на турнірі представлений суддею міжнародної категорії AIBA Павлом Василинчуком. Приємно відзначити, що студент нашого Івано-Франківського фахового коледжу ДВНЗ «Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника» , вихованець Івано-Франківської ОДЮСШ, Едуард Трофименко (тренери: Віктор Поляков, Мирослав Карабін) у складі збірної здобув золоту медаль чемпіонату у ваговій категорії 57 кілограм. Дирекція та весь колектив коледжу вітаємо нашого чемпіона з перемогою та бажаємо подальших успіхів і досягнень!