Олімпіада з правознавства!

Студенти курсів спеціальності «Право» юридичного відділення Івано-Франківського коледжу взяли участь в олімпіаді з правознавства, що була організована на базі Навчально-наукового юридичного інституту. Цей захід був першим із започаткованих право-просвітницьких заходів для учнів загальноосвітніх навчальних закладів з метою пошуку, підтримки, розвитку творчого потенціалу обдарованої молоді області.

Олімпіада проходила серед учнів 9-11 класів шкіл області. Наше відділення представляли студенти 1-го курсу – Кріцак Василь, Іванків Софія і Дмитрук Діана та студенти 2-го курсу – Важибух Роксолана, Маланій Максим і Вознюк Катерина. У ході боротьби Кріцак Василь зайняв третє місце серед учнів 10 класів, а Важибух Роксолана – третє місце серед учнів 11 класів.

Вітаємо наших переможців!