Обласні студентські змагання з гри в шахи

26 лютого в стінах обласної дитячої шахової школи «Дебют» відбулися обласні студентські змагання з гри в шахи. Команда Івано-Франківського коледжу ДВНЗ «Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника» вперше взяла участь у цьому виді спорту. Представляли навчальний заклад такі студенти: Гуляй Анастасія (ПР-42), Габорак Віталій (ПМ-11), Бойчук Іван (ПМ-11) та Погрібняк Наталія (ПО-44).

За шахівницями змагалися студенти 19 навчальних закладів фахової передвищої освіти області, панувала справжня безкомпромісна боротьба серед учасників.

На перших етапах команда Івано-Франківського коледжу завершувала ігри з рівним рахунком (у сутичках з Івано-Франківським музичним училищем імені Дениса Січинського та Надвірнянським коледжем Національного транспортного університету). У подальшому всі матчі (в командному заліку) відбувалися не на користь студентів. За підсумками ігор учасники Івано-Франківського коледжу в своїй групі «Прикарпаття»  зайняли 7 місце.