Навчальна практика в майбутніх фахівців з туризму

Студенти ІІ курсу спеціальності «Туризм» вперше проходили ознайомчу навчальну практику. Успішно завершивши теоретичне навчання, студенти мали можливість цілий тиждень знайомитися з практичною роботою деяких туристично-готельних закладів міста Івано-Франківська та області. Під керівництвом викладача Зіняк Тетяни Романівни майбутні фахівці з туризму побували в турагенції «Сузір’я туризму». А також відвідали кілька туристично-готельних підприємствах міста Яремче: клуби-готелі «Яремче», «Карпатські зорі», бар-ресторан «Станіславський», готельно-ресторанні комплекси «Карпати» та «Spa Romantik».

За результатами навчально-практичної підготовки всі студенти успішно захистили свої звіти, що свідчить про достатній рівень їх теоретичної підготовки.