Цікава екскурсія

В неділю, 22.09.19. група студентів-юристів 3 курсу Івано-Франківського коледжу з викладачем англійської мови Карпенко Г.М. побували на екскурсії по Івано-Франківську.

Екскурсія проводилася англійською мовою. Завдяки чіткій вимові екскурсовода, Мирослави, студенти дізналися багато нового про історію нашого міста. Мандруючи вуличками Івано-Франківська, студентам не тільки розповідали загальну інформацію, а й демонстрували світлини Станіславова в минулі часи, завдяки цьому учасники екскурсії могли побачити зміни в архітектурі.

Студенти зауважили, що було надзвичайно чудово відкривати для себе нові місця крізь призму англійської мови, а ще приємно провести час, почерпнувши нові знання та позитивні емоції.