Ах, Одеса…

9 травня студенти групи ПО-23та ДО-11 мали нагоду відвідати чарівне місто Одесу. Море… Що може бути краще?
З перших хвилин це місто просто закохало в себе.
Вийшовши з вокзалу, ми натрапили на Французький фонтан парфумів. Замість води щогодини він розпилює парфуми колекцією в 21 аромат. Такий подарунок був зроблений парку на честь 210-річчя з дня заснування. Біля фонтану розташувалася картинна галерея просто неба – виставка творів місцевих художників. Ми пройшли відомою вулицею міста – Дерибасівською, на якій грала жива музика. Перед нами постав пам’ятник Дюку де Рішельє, а далі – Потьомкінськими сходами – потрапили на Морський вокзал Одеського торгового порту. Це один з найбільших і сучасних портів в нашій країні. Тут нам запропонували екскурсію на кораблику і ми, звісно, погодились. Це була захоплююча та цікава подорож морем.
У поїзді ми ще довго ділились емоціями та враженнями. Ця подорож вдалася завдяки нашим кураторам: Прокопів Любові Миколаївні та Сидорук Оксані Миколаївні. Їх цікаві розповіді про пам’ятки архітектури, про історію міста, про відомих людей дали зрозуміти нам, що ми хочемо повертатися туди знову і знову.

Підготувала студентка групи ПО-23 Юля Колодій