ДЮТ “МІФіЯ”: вистава “Крейzі”

Буває, що людина не може порозумітися зі світом,

все відбувається не так, як би вона хотіла, не так,

як вона собі уявляла…

10 квітня учасники дитячо-юнацького театру «МІФіЯ» вже традиційно запропонували глядачам переглянути нову виставу. Цього разу нею став драматичний етюд з фантазіями «Крейzі» за однойменним твором Світлани Новицької. У постановці взяли участь студенти четвертого курсу спеціальностей «Прикладна математика» та «Дошкільна освіта» Івано-Франківського коледжу. В ролях:

Тетяна Чумаченко – Людмила Клочана (ПМ-41),

Аліна Барбо – Ірина Яворська (ПМ-41),

Наталка – Тетяна Глинчак (ПМ-41),

Оля – Надія Федорчук (ДО-44),

Макс – Богдан Савчин (ПМ-41),

Гвинт – Михайло Варварюк (ПМ-41),

Вчителька – Ольга Гандера (ПМ-41)

Герой з фантазій Тані – Степан Козак (ПМ-41),

Мати Тані – Наталя Бакайчук (ПМ-41),

Марія Іллівна – Оксана Лабачук,

Фізкультурниця – Наталя Сінітович,

Звук – Денис Мошук (ПМ-41),

Режисер – викладач коледжу Оксана Лабачук.

Це історія про дівчинку Таню, котру мати перевела в новий елітний навчальний заклад, а учні зустріли її вороже.

П’єса про конфлікт інтересів батьків та дітей, учнів та вчителів, індивіда та суспільства. Це сплав гумору, фантазій та драматизму, дискусія на тему відносин між підлітками, картина внутрішнього світу сучасної юної особистості.

Прем’єра відбулася в рамках проведення Тижня циклової комісії професійної та практичної підготовки (спеціальність «Прикладна математика») і циклової комісії математичної підготовки.