Міжнародна науково-практична конференція «Психологічні аспекти формування характеру дитини»

Творча лабораторія з вивчення і формування характеру дитини Івано-Франківського коледжу Державного вищого навчального закладу «Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника» спільно з Міжнародним інститутом характеру (Далас, Техас, США) проводить Міжнародну науково-практичну конференцію «Психологічні аспекти формування характеру дитини» 3 квітня початок о 10.00, за адресою: м. Івано-Франківськ, вул. Шевченка, 57, 25 аудиторія.

Програма конференції передбачає пленарне засідання та роботу секцій за темами: «Психолого-педагогічні аспекти формування характеру дошкільника», «Особливості формування характеру дитини в молодшому шкільному віці».

У конференції візьмуть участь науковці, викладачі, студенти зі Сполучених Штатів Америки, Польщі та України.  Всього – 180 осіб.

Конференція є результатом п’ятирічної співпраці Івано-Франківського коледжу Державного вищого навчального закладу «Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника» із Міжнародним інститутом характеру (Далас, Техас, США) за програмою «Формування характеру дитини».

Детальніше з результатами  роботи Творчої лабораторії з вивчення і формування характеру дитини за програмою можна ознайомитися на сайті https://character.pnu.edu.ua/.