Мова – це віконця, через які людина бачить світ.

В.Сухомлинський

Міжнародний день рідної мови – день, який відзначають щороку 21 лютого, починаючи з 2000 року.

У мові закодовує нація всю свою історію, багатовіковий досвід, здобутки культури, духовну самобутність.
Мова для кожного народу стає ніби другою природою, що оточує його, живе з ним всюди і завжди. Без неї, як і без сонця, повітря, рослин, людина не може існувати. Як великим нещастям обертається нищення природи, так і боляче б’є по народові зречення рідної мови чи навіть неповага до неї, що є рівноцінним неповазі до батька й матері.

З нагоди Міжнародного дня рідної мови студенти групи ПО-15 разом із викладачем Скиданчук О.М. провели низку заходів, щоб ще раз долучитися вустами і серцем до материнської мови, дзвінкоголосої, найсвятішої, найрідніш ої:

• виставка студентських проектів удосконалення власного мовлення;
  • семінар на тему: « Найбільше і найдорожче добро кожного народу – це його мова…»;
  • написання диктанту на тему: « Україна в нас одна ».

Тому знати, берегти і примножувати рідну мову – це обов’язок кожної людини. Народ, який не усвідомлює значення рідної мови, її ролі в розвитку особистості, не плекає її, не може розраховувати на гідне місце в суцвітті народів.