Студентка коледжу  – призер II  етапу  Всеукраїнської олімпіади з біології

Відповідно до наказу департаменту освіти, науки та молодіжної політики від 30.03.2018 року №220 «Про проведення обласних олімпіад серед студентів закладів вищої освіти, які здійснюють підготовку фахівців за освітньо-кваліфікаційним рівнем молодшого спеціаліста у 2017-2018 н.р.» 29 травня 2018 року  на базі Івано-Франківського  коледжу ДВНЗ «Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника» відбувся II  етап Всеукраїнської олімпіади з біології, в якому взяли участь студенти із 27 навчальних закладів Івано-Франківської області.

Івано-Франківський  коледж ДВНЗ «Прикарпатський національний університет ім. В. Стефаника» представляла студентка 1 курсу  спеціальності  «Початкова освіта» Франчук Богдана Дмитрівна, яка стала призером олімпіади та здобула почесне II місце. Щиро вітаємо призера ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з біології та його наставника – викладача Горблянську Ірину Юріївну.