Студентка коледжу – призер II етапу Всеукраїнської олімпіади з англійської мови

Відповідно до наказу департаменту освіти, науки та молодіжної політики від 30.03.2018 року №220 “Про проведення обласних олімпіад серед студентів закладів вищої освіти, які здійснюють підготовку фахівців за освітньо-кваліфікаційним рівнем молодшого спеціаліста у 2017-2018 н.р. 3 травня 2018 року на базі Івано-Франківського музичного училища імені Дениса Січинського відбувся II етап Всеукраїнської олімпіади з англійської мови, в якому взяли участь студенти 26 навчальних закладів Івано-Франківської області.

Івано-Франківський коледжу ДВНЗ «Прикарпатський національний університет ім. В. Стефаника» представляла студентка 2 курсу спеціальності «Початкова освіта» Озарко Яна, яка стала призером олімпіади та здобула почесне III місце.