План заходів

ПЛАН ЗАХОДІВ

методичного тижня циклової комісії гуманітарної та соціально-економічної підготовки щодо відзначення Дня Європи в Україні

з 14.05.2018 р. по 21.05.2018 р.

Назва заходу Термін проведення Учасники Відповідальні
Робота зі студентами
1. Спортивно-танцювальна руханка 14.05 Студенти коледжу Мельник О. Й.

Николайчук С.М.

2. Круглий стіл: «Чи варто Україні повертатися до Європи?» 15.05 Студенти коледжу Максимець Б. В.
3. Відкрита лекція на тему «Культурні цінності Європи» 15.05 Студенти спеціальності «Право» Гнатюк Я. С.
4. Тренінг «День кар’єри ЄС. Резюме по-європейськи» 15.05 Студенти коледжу Гой Н. В.
5. Дискусійний круглий стіл: «Європейські цінності: здобутки жіночого руху в історії Європи» 16.05 Студенти коледжу Надурак Н. М.

Бурдуланюк Г.В.

6. Відкрите заняття – вікторина на тему: «Економічна теорія: наукові здобутки європейської школи» 17.05 Студенти спеціальності «Дошкільна освіта» Копцюх Н. І.
7. Пісенний фестиваль «Хіти, що об’єднують світ» 21.05 Студенти коледжу Суковата Д. І.

Матіяш І. М.

Кравченко І. М.

Методична робота
8. Засідання циклової комісії у формі круглого столу 21.05 Викладачі циклової комісії

Голова циклової комісії                                                            Гой Н. В.