Святковий захід до Дня матері

Зовсім скоро, 13 травня, в Україні відзначатимуть День матері.
А в Івано-Франківському коледжі ДВНЗ «Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника» вже почали святкувати цей чудовий день.
На Відділені дошкільної освіти відбувся захід-привітання, організований групою ДО-22 під пильним керівництвом та невід’ємною участю куратора – Гурей Ольги Іванівни.
Чуттєві вірші, солодкий стіл, запальна музика та наймиліші посмішки у світі!!! До програми святкування ввійшов і флешмоб студентів, поставлений викладачем фізкультури Мельник Оленою Йосипівною.
Також на свято завітали семінаристи з чудовим проздоровленням й піснями. Привітала найкращих матусь завідувач відділення Сидорук Оксана Миколаївна.

Отож, дорогі Матері!
З великим задоволенням вітаємо усіх вас з чудовим весняним святом – Днем матері. Хочемо від щирого серця побажати міцного здоров’я, життєвої енергії, сили і терпіння. Хай здоровими і люблячими будуть ваші діти, хай приносять вони вам лише радість, хай Всевишній береже ваші родини від нещасть, хай панує у них мир і злагода!