День здоров’я в Обласному центрі соціально-психологічної реабілітації дітей

19 квітня група ДО-13 Івано-Франківського коледжу ДВНЗ «Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника» під керівництвом куратора, Мельник Олени Йосипівни, завітали у гості в Обласний центр соціально-психологічної реабілітації дітей. Мета візиту: провести спортивно-оздоровчий та виховний захід до Міжнародного дня здоров’я.
Студенти активно готувалися до участі у святі. Програмою було передбачено обговорення складових здоров’я, здорового способу життя та видів шкідливих звичок. Аеробіка під музику, різноманітні рухливі, інтелектуальні ігри, спортивні вправи, загадки та малюнки долонями з фарбами захопили та об’єднали дітей разом зі студентами. На завершення дітвора стала свідком казкової історії про Івасика-Телесика, яку продемонстрували організатори заходу. Вихованці Центру із захопленням слідкували за тим, що відбувається. А справжньою подякою від дітей були зацікавлені погляди та посмішки на обличчі.

Із трепетом у душі та ласкою в серці прощалися студенти із малюками та залишили для них різноманітні подарунки.