Весна – час подорожей!

Студенти групи ПО-15 та ПО-14 разом із викладачами М. Гамбург, Т. Гоцанюк та Р. Павелко 21 квітня 2018 р. здійснили незабутню екскурсійну поїздку до столиці України м. Києва.
У Національному ботанічному саду НАН України імені М.М.Гришка відвідувачів вражає своєю красою сад магнолій, оригінальність дизайну корейського саду, оранжерея субтропічних і тропічних рослин. Студенти і викладачі отримали естетичне задоволення від колекції гіацинтів і тюльпанів і мали змогу побувати в одному з найбільших і провідних ботанічних садів Європи, пізнати рідкісні рослини.
Визначна історична пам’ятка Михайлівський Золотоверхий собор і дзвіниця Софійського собору вразили студентів своєю величністю , а Арка дружби народів та Монумент Незалежності – своєю красою .
Не залишилися поза увагою і основні приміщення державного апарату – Верховна Рада України, Адміністрація Президента України і Маріїнський палац.
Поїздка у метро, прогулянка Річковим вокзалом і підйом фунікулером залишили море позитивних емоцій.
Незабутні враження та чудові спогади ще надовго залишаться у пам’яті кожного!