081 Право

081 ПРАВО

вступні іспити: мотиваційний лист
Кваліфікація: юрист

Юридичне відділення Івано-Франківського коледжу бере свій початок ще з 1998 року, з часу створення в Прикарпатському національному університеті імені Василя Стефаника Юридичного коледжу, який у 2014 році був трансформований в юридичне відділення великого університетського коледжу.

Щороку ми випускали близько 60-ти, а останніми роками 40 дипломованих юристів – молодших спеціалістів. Природно, що професія юриста передбачає необхідність продовження навчання після закінчення коледжу і здобуття наступного освітнього рівня бакалавра, а далі – магістра.

Навчальні аудиторії юридичного відділення розміщені за адресою вул. Шевченка, 44а, в старому корпусі Юридичного інституту. Це дає можливість спільно використовувати навчальну базу університету, що є необхідним для забезпечення належного рівня навчального процесу при підготовці майбутніх правників.

Крім навчальних занять студенти цікаво і корисно проводять своє дозвілля. Наприклад, разом з кураторати проводять цікаві тематичні виховні заходи, влаштовують різноманітні конкурси, брейн-ринги, квести, спортивні і мистецькі заходи. Традиційним є і проведення щорічних наукових студентських конференцій.

Доброю рекламою нашого навчального закладу є відомі імена наших випускників, якими ми пишаємося і з якими підтримуємо добрі стосунки.