ОГОЛОШЕННЯ!

До уваги штатних працівників Івано-Франківського фахового коледжу! У четвер, 28.10.2021 року о 15.00 відбудеться онлайн-засідання Педагогічної ради

Порядок денний:

1. Про підготовку до вступної кампанії 2022 року (пропозиції щодо формування складу екзаменаційних, предметних, відбіркових, апеляційних комісій). Профорієнтаційна робота; підготовка до Дня відкритих дверей коледжу (Доповідач: Нестеренко С.В.).
  1. Про стан забезпечення інформації та документації на офіційному веб-сайті коледжу у відповідності до вимог Законів України «Про освіту» та «Фахову передвищу освіту» (Доповідач: Москаленко Ю.М.).
  1. Про проходження атестації викладачів коледжу у 2022 році (Доповідач: Ликтей Л.М.).
  1. Про визнання сертифікатів підвищення кваліфікації викладачів коледжу (Доповідач: Ликтей Л.М.).
  1. Різне. Про погодження та рекомендації до друку навчально-методичної літератури (Доповідач: Ликтей Л.М.).

Приєднатися до засідання через Google Meet за покликанням

meet.google.com/yxi-mfay-rfd