Подорожуємо чарівними місцинами рідного краю

Другого жовтня 2021 року працівники Івано-Франківського фахового коледжу разом зі своїми дітьми, іншими членами своїх родин здійснили пізнавально-оздоровчу поїздку в державну резиденцію «Синьогора», на водоспад Малий Кузьминець (обидва об’єкти в селі Стара Гута Івано-Франківського району) та в інтерактивний музей «Парк історії Землі “Underhill”» (село Підгір’я Івано-Франківського району). Захід відбувся з нагоди Всесвітнього дня туризму, Всеукраїнських днів дошкілля, працівників освіти та юриста з дотриманням відповідних санітарно-гігієнічних норм. Особливо захоплюючими з професійного боку були екскурсії державною резиденцією «Синьогора» та Парком історії Землі «Underhill», у ході проведення яких гідами були продемонстровані надзвичайно цікаві форми і методи. Їх неодмінно можна буде застосовувати в процесі викладання різних дисциплін, особливо на спеціальностях «Дошкільна освіта» та «Початкова освіта». Учасники мандрівки висловлюють щиру подяку профкомові первинної профспілкової організації працівників Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника за надану можливість реалізувати поїздку.

Підготував голова профбюро працівників коледжу Богдан Максимець