Екологія- онлайн

Студенти другого курсу Івано-Франківського фахового коледжу «Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника»  усвідомили , що не тільки теоретичні знання, які вони здобули під час вивчення екології , екологічна свідомість  людей   можуть змінити ситуацію у навколишньому середовищі , але  практичні рішення і дії кожного з нас.  Під керівництвом викладача Гамбург Марії Василівни  провели онлайн-марафон «Оцінка екологічного стану мого регіону»

Всі ми можемо чудово побачити, наскільки великі проблеми виникають у сучасної людини, якщо вона не зберігає природу. Але кожен з нас, про кого б конкретно не йшлося, повинен зрозуміти і чітко усвідомити, що збереження природи – це й його справа

Студенти  об’єднали свої зусилля заради спільної мети –   прибирання свого міста чи села  від сміття та збільшення відповідальності українців за навколишнє середовище, тобто ЗРОБИТИ ПРИКАРПАТТЯ   ЧИСТИМ!

Перед учасниками  поставлено  декілька завдань: висвітлити екологічну проблему своєї місцевості і зробити свою територію більш чистою .

Основним завданням учасників  було формування екологічної свідомості та відповідальності за встановлення балансу між задоволенням сучасних потреб людства і захистом інтересів майбутніх поколінь, включаючи їх потребу в безпечному і здоровому довкіллі.

Дякуємо всім студентам , які є небайдужими до стану навколишнього природного середовища і долучилися до цього марафону.