Друзі, у нас для вас хороша новина: поселення тепер онлайн!
Для того, щоб написати заяву на поселення в гуртожиток тепер не потрібно нікуди їхати. Перейдіть за посилання нижче, заповніть форму, загрузіть скан-копії документів і все, заяву подано!
Після цього, 28 липня відкриється можливість зайти у ваші кабінети, додаткова інформація про це буде опублікована в наших соціальних мережах, а також буде розіслана на вказані вами емейли!
При виявленні будь-яких проблем — звертайтесь до свого профорга: http://profkom.if.ua/team/
p.s. Тим, хто продовжили проживання раніше, ще раз форму заповнювати не потрібно!
Форма заяви: http://profkom.if.ua/stay/
![](https://scontent.fiev6-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/109859236_2366988180273827_151986159857323866_o.png?_nc_cat=108&_nc_sid=730e14&_nc_ohc=n-B-0p3M6eAAX_83YMx&_nc_ht=scontent.fiev6-1.fna&oh=5cfe763623bc7a24132fe3f1656a7bf7&oe=5F3A11C3)