01.11.2019 р. в Івано-Франківському коледжі ДВНЗ «Прикарпатський національний
університет імені Василя Стефаника» (вул. Бандери 1, 2 поверх) відкрито виставку- мистецтво батіка викладача спеціальності «Дизайн» Тетяни Іллівни Французенко. Виставкова експозиція налічує 11 робіт, виконаних у техніці – холодний батік на шовку та атласі й демонструє один із видів образотворчості – розпис на тканині. Всі представлені твори відзначаються багатством насичених кольорів: то «запахло» літом від компліментарної теплої гами одних робіт, то «віє» прохолодною ніжністю від інших. Радісні та ніжні, динамічні та статичні композиції робіт, які заслуговують бути окрасою не тільки виставок, але й інтер’єрів.
![](https://ifk.pnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/8/2019/11/ф5.jpg)
![](https://ifk.pnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/8/2019/11/ф4.jpg)
![](https://ifk.pnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/8/2019/11/ф3.jpg)
![](https://ifk.pnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/8/2019/11/ф2.jpg)
![](https://ifk.pnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/8/2019/11/ф1.jpg)
![](https://ifk.pnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/8/2019/11/IMG_20191101_132148_HDR.jpg)