Гірко втрачати близьких. Сьогодні ми відчуваємо сум непоправної втрати – нас залишила молода, красива, талановита дівчина. Вона була завжди привітною та милою, зі щирою посмішкою та барвистим сяйвом у очах. Ми щасливі, що вона була в нашому житті. Поділяємо горе батьків й звертаємо до них слова підтримки та розради. Нехай мудрість і стійкість допоможе пережити найважчі дні. Пам’ять про неї назавжди залишиться у наших серцях!
![](https://ifk.pnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/8/2019/07/на-сайт.jpg)