Зустріч з ветераном російсько-української війни

Студенти юридичного відділення разом з групами ТРк-11, ТРк-21, ПДк-11 та ДО-12 за ініціативи Фурдиги Віталія Васильовича та Глушкевич Діани Михайлівни провели лекцію-зустріч із Довганом Юрієм Любомировичем – кандидатом історичних наук, доцентом кафедри всесвітньої історії Прикарпатського національного університету ім. В. Стефаника, учасником сучасної війни в Україні.
Юрій Любомирович став на захист держави на початку повномасштабного вторгнення. Буквально з 24 лютого вже знав, що він повинен зробити яка його ціль і призначення.
Лекція пройшла у форматі розповіді про життя із фотографіями та відеоматеріалами з власного архіву. Дізнались про реалії та побут життя на лінії фронту, спілкування з побратимами, символами війни, зробили висновки та відповіли на питання: «Що буде в майбутньому…»