Участь у міжнародному проєкті “Карпатські етнопригоди”

Студентка групи ПМ-11 Печарська Анастасія 29 вересня 2024 року стала учасницею міжнародного проєкту “Карпатські етнопригоди” і взяла участь у “Фестивалі двох культур”, що проходив у місті- побратимі Рогатина – Бєч. Тут молодь  представила результати своєї спільної  проєктної роботи під час 6-ти денного перебування у Закопаному.  Продемонстрували етно-еко дефіле – вбрання в етно-стилі, створене з… спанбонду, матеріалу, із якого виготовляють захисні сітки для військових. Центральний образ дефіле – “Україна” –  дівчина в платті камуфляжного забарвлення, оздобленого  витинанкою у вигляді дерева життя, та з пишним вінком із квітів та колосків пшениці. Обабіч неї хлопець та дівчина  представляють польські етнічні костюми, створені під час перебування в Закопаному. На початку дефіле – дві пари, одягнені у стилізовані українські гуцульські костюми. А решта креативних убрань відтворюють характер та смаки кожного учасника.
На фестивалі польські та українські діти співали та танцювали, показуючи культурні надбання своїх регіонів. Гості фестивалю були у захваті від побаченого!