Конкурс творчих робіт-есе «Чому я обрала професію вихователя?»

Вихователь – це чарівник, який відкриває дітям двері в світ дорослих.

І від того, що знає і вміє вихователь,

залежить і те, чому і як він навчить своїх вихованців.

К. Гельвецій

У рамках проведення методичного тижня циклової комісії професійної та практичної підготовки спеціальності «Дошкільна освіта», з нагоди відзначення Всеукраїнського дня дошкілля студентки ІІ курсу долучилися до написання творчих робіт-есе на тему: «Чому я обрала професію вихователя?» (під керівництвом Сидорук О.М., Скиданчук О.М.)

Для більшості студенток, які навчаються на спеціальності «Дошкільна освіта», вибір професії вихователя — це не просто бажання отримати диплом, а свідоме рішення, яке визначає їх майбутній шлях. Творчі роботи на цю тему допомагають заглибитися в особисті мотиви та переконання кожного здобувача освіти, розкрити справжні причини цього вибору.

Як правило, у своїх роботах студентки звертають увагу на такі важливі аспекти:

• любов до дітей;
  • прагнення бути прикладом;
  • розуміння значущості професії;
  • мрії та натхнення.

Написання такого есе — це можливість не тільки висловити свої думки, але й ще раз переконатися в правильності обраного шляху.

Мені хочеться навчити їх

Бути провідником у світі для маленької людини

Усі ми родом із дитинства

Там залишилося багато приємних подій