Захист практики студентами 3-го курсу спеціальності Початкова освіта

Сьогодні, 13 вересня, у студентів 3 курсу спеціальності 013 «Початкова освіта» відбувся захист навчальної практики «Спостереження за навчально-виховною роботою вчителя-класовода у перші дні дитини в школі». Здобувачі фахової передвищої освіти поділились цінним досвідом, який вони здобули під час тижневого перебування у школі. Вони побачили період адаптації учнів до навчання у закладі освіти, допомагали вчителям з організацією уроків та цікаво проводили час з дітьми. Кожен мав змогу висловити свої позитивні враження та  незабутні спогади про тиждень проходження практики. На захисті студенти підсумували своє перебування у школі, підвели підсумки та винесли цінні уроки і навички, які знадобляться їм для подальшого професійного зростання.