Здобутки в конкурсі стартапів «MaterialTech StartUp»

Упродовж 27-29 травня в Прикарпатському національному університеті імені Василя Стефаника відбувався фінальний етап Всеукраїнського конкурсу стартапів «MaterialTech StartUp». Організаторами є Національний Центр «Мала академія наук України» спільно з Прикарпатським національним університетом імені Василя Стефаника та Івано-Франківським обласним відділенням Малої академії наук України.

На урочистому відкритті виступили: перша проректорка Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника Валентина Якубів, директор департаменту освіти і науки Івано-Франківської обласної державної адміністрації Віктор Кімакович, заступниця директора Національного Центру «Мала академія наук України» Тетяна Пещеріна, директор Івано-Франківського обласного відділення МАН України Надія Дерев’янко, ректор Івано-Франківського національного технічного університету нафти й газу Ігор Чудик, проректор Івано-Франківського національного медичного університету Олександр Бульбук, викладачі, студенти та учні шкіл України.

Проведення конкурсу MaterialTech StartUp у Прикарпатському національному університеті імені Василя Стефаника забезпечується кафедрою матеріалознавства і новітніх технологій, професори якої Володимир Коцюбинський, Іван Яремій та Володимира Бойчук формують журі конкурсу.

Головою журі є легендарний вчений-матеріалознавець, академік НАН України, багатолітній декан інженерно-фізичного факультету Національного технічного університету України “Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського” Петро Лобода.

У конкурсі брала участь 31 команда практично з усіх областей України.  Також взяла участь команда секції прикладної фізики Малої академії наук, до якої входить студент Івано-Франківського фахового коледжу  спеціальності “Прикладна математика” – Тарас ГАСЮК, під керівництвом завідувача кафедри фізики і методики викладання, кандидата фізико-математичних наук, доцента Ігоря ЛІЩИНСЬКОГО .

Команда представила проєкт «2πnk» та нагороджена дипломом за СЕО-здібності.

MaterialTech StartUp – чудова можливість презентувати на всеукраїнському рівні матеріалознавчий напрямок науково-навчальної роботи фізико-технічного факультету Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника.