“Композиційна організація форми”, та “Живопис” – огляд практичних робіт на дизайні

13 і 14 травня підтримуючи естафету планових семестрових оглядів практичних робіт на  спеціальності “Дизайн”- відбувся огляд практичних робіт здобувачів 2 курсу групи Дз-22 з навчальної дисципліни “Композиційна організація форми”, та “Живопис” викл. І.В.Стребкова.

Здобувачі представили свої семестрові роботи з дисципліни “Композиційна організація форми”, де здобувач демонструє свою ідею під час виконання графічних площинних, абстрактно-архітектурних композицій, і до втілення ідеї вже у глибинно-просторовій композиції, тобто макеті. Чітко показаний синтез “ідея_картинка_матеріал_макет”.

Практичні роботи з “Живопису” – демонструють результат навчання технікам та принципам класичної школи жипопису.

На фото представлені роботи кращих студентів.