Тісна співпраця з стейкхолдерами формується на основі партнерських стосунків з освітнім закладом. Здобувачі освіти спеціальності «Туризм і рекреація» в рамках навчальної дисципліни «Організація екскурсійного обслуговування» проходять практичні заняття з використанням площадок роботодавців. Навчальну екскурсію здобувачам освіти (група Т-31) провів викладач, краєзнавець Тарас Маланюк. Це була змістовна, насичена історичними подіями і емоціями екскурсія з використанням експозиційних залів Івано-Франківського обласного краєзнавчого музею. Майстер-клас надав можливість третьокурсникам відчути себе не тільки в ролі екскурсанта, також і екскурсовода, який вивчає технологічні особливості формування екскурсійного матеріалу і супроводу. Все це в комплексі створює базові передумови формування компетентностей для затребуваної професії на туристичному ринку послуг – екскурсовода. Завжди знайдеться категорія споживачів екскурсійних послуг, які віддають перевагу живому спілкуванню на відміну віртуальному гіду.
Співпраця зі стейкхолдерами – основа успіху фахівців з туризму
![](https://ifk.pnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/8/2024/03/photo_2024-03-24_15-38-47-1024x768.jpg)