Заняття-практикум з ораторської майстерності у формі дебатів.

20 грудня відбулося заняття-практикум з ораторської майстерності у формі дебатів на тему: “Посилення відповідальності за кримінальні правопорушення під час дії режиму воєнного стану”. Студенти  2 курсу спеціальності «Право» були розділені на дві команди: “За” та “Проти”. Студенти 4 курсу виступили в якості «нейтралів», а суддею дебатів була викладачка Малиновська Ірина Володимирівна.

Під час обговорення учасники дебатів представили різні підходи та аргументи щодо посилення відповідальності за кримінальні правопорушення під час воєнного стану. Інтенсивний обмін поглядами та дослідження потенційних наслідків цієї ініціативи відкрили нові перспективи й поглибили розуміння студентів щодо правового аспекту даної теми. Висловлювані аргументи були обґрунтованими та збалансованими, що свідчить про високий рівень підготовки учасників. Дебати сприяли не лише розвитку навичок ораторської майстерності, а й поглибленню розуміння студентами юридичної науки вцілому. Кожен учасник отримав можливість попрацювати над аргументацією та рефутацією позицій опонентів. Після цього було проведено публічні виступи, де кожна команда висловлювала свою позицію, доводила її обґрунтованість та вміння ефективно використовувати законодавчі акти та прецеденти для підтвердження своїх тверджень. Суддя заходу оцінювала аргументацію, вміння вести переговори та відстоювати свою позицію.

Участь у дебатах не лише допомогла студентам розвинути навички публічного виступу та ораторської майстерності, а й дозволила застосувати теоретичні знання з юридичної сфери на практиці. Така форма заняття сприяла глибшому розумінню правових питань та розвитку аналітичного мислення, які є ключовими для майбутніх юристів.