VIII Брейн-ринг «Права людини»

У Навчально-науковому юридичному інституті Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника 13 грудня 2023 року відбувся VIII Брейн-ринг «Права людини». Цей захід був приурочений до 75-річчя Загальної декларації прав людини та мав на меті популяризацію правової освіти серед школярів та студентів. У заході взяли участь 24 команди з різних куточків Івано-Франківської області. Учасникам було запропоновано 25 запитань, побудованих на основі таких документів, як Конституція України, Загальна декларація прав людини, Конвенція про захист прав людини і основоположних свобод, а також Конвенція ООН «Про права дитини».

Студенти 2 курсу спеціальності «Право» взяли участь у Брейн-рингу в складі команди під назвою «Спецназ» і були відзначені дипломом, а керівник команди, Малиновська Ірина Володимирівна, отримала подяку.

Вітаємо наших! Разом до перемоги!