Навчання студентів коледжу за програмою “Character International, Inc”

У ВСП «Івано-Франківський фаховий коледж Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника» реалізувалося навчання за програмою Character International,  Inc для здобувачів фахової передвищої освіти та викладачів. Програма реалізується з квітня 2015 року згідно з укладеною угоду про міжнародну співпрацю у сфері освіти.

Цьогоріч у першому етапі тренінгів «Виховання характеру дітей», 16-18 жовтня, взяло участь 56 студентів та 2 педагогів.

На другий етап навчання «Конфлікти. Стратегії, способи виходу із конфліктних ситуацій», 19-20 жовтня, залучено 113 студентів та 2 педагогів.

Тренер – Джон Д. Кук (США, штат Техас), перекладач Довженко Анна.

Під час семінару учасники (більше сотні здобувачів освіти) дізналися про те, які стратегії вирішення конфлікту є найоптимальнішими, як розвивати ефективні навички вирішення конфліктних ситуацій, як педагогу навчитися працювати із такими ситуаціями, коли вони виникають у взаємодії з колегами, батьками, між дітьми у групі чи класі.

Наступна сесія навчання проводитиметься навесні 2024 р.