Цифрові технології у системі дошкільної освіти

У рамках дисципліни «Вступ до спеціальності» студенти Івано-Франківського фахового коледжу, спеціальності 012 Дошкільна освіта 1-го курсу з викладачем Пилипишак Софією Ігорівною відвідали Центр освіти і піклування про дітей раннього та дошкільного віку ПНУ. Доцент кафедри теорії та методики дошкільної і спеціальної освіти Надія Богданівна Лазарович, розповіла студентам про впровадження новітньої програми розвитку дітей дошкільного віку – Mr. Leader. Дана програма також реалізовується у одному із ЗДО міста Івано-Франківська, це хороший крок у майбутнє дошкільної освіти. Обговорили питання цифровізації та застосування технічних засобів навчання у сучасних закладах дошкільної освіти. Студенти змогли почерпнути достатньо інформації, яка обов’язково знадобиться їм для майбутнього фаху!