Не втомлюємося ділитися враженнями про фільм “Довбуш”!

Студенти першого курсу спеціальності «Право» групи ПР-11 разом із академнаставником Ольгою Миронівною Гаргат-Українчук переглянули історичний фільм «Довбуш», в основі сюжету якого – життя найвідомішого з опришківських ватажків у Карпатах Олекси Довбуша. Фільм сподобався усім. Неймовірні враження студенти отримали від професійної акторської гри. Краєвид, костюми акторів, діалект – усе це неабияк доповнює незабутній сюжет кінострічки! Після перегляду кожен студент почерпнув багато патріотичної інформації та переконався в унікальності українського духу! Також здобувачі освіти пізнали давні українські традиції і звичаї карпатських жителів. Фільм «Добвуш» вкотре переконав нас, що український народ незламний та нездоланний, отже, перемога у російській загарбницькій війні за нами!

Допис від студентки Марійки Гавадзин