Участь наших колег та студентів в проекті «Адвокати спадщини: підтримка і просування місцевих ініціативних груп молоді»

Наприкінці вересня в Івано-Франківську відбулася подія, що об’єднала понад п’ятдесят лідерів громадянського суспільства, студентів, викладачів, творчих особистостей з десяти областей України, об’єднаних ідеєю розбудови потенціалу українських громад на основі ресурсів української культурної спадщини. Перша частина події проходила в культурному просторі «Підземний перехід «Ваґабундо» в Івано-Франківську. Представники ОГС та ініціативних груп презентували результати власних проектів громадської участі задля збереження чи порятунку культурної спадщини громад України. Частиною форуму, що по-справжньому вразила учасників стала жива дискусія метрів української культури, мистецтва та громадських активістів на території простору «Палац Потоцьких» (Івано-Франківськ). Співорганізатором заходу в рамках проекту «Адвокати спадщини: підтримка і просування місцевих ініціативних груп молоді» виступила викладачка юридичного відділення Івано-Франківського фахового коледжу Малиновська Ірина Володимирівна.

Студентки юридичного відділення Шегда Анастасія, Олексюк Марія, Шовгенюк Сніжана, Бундзяк Богдана, Градюк Тетяна та Дунда Надія стали волонтерками та учасницями заходу. Наші студентки отримали досвід спілкування з лідерами проектів, спрямованих на збереження та інтерпретацію культурної спадщини різних громад України, координували роботу в групах, брали участь у дискусіях.