“Вони не хотіли слави, вони захищали власну землю”

22 жовтня студенти IV курсу спеціальності “Початкова освіта” разом з викладачами Іриною Михайлівною Кравченко, Наталією Андріївною Процишин, Зоряною Михайлівною Баранецькою відвідали показ фільму “Довбуш”. Це один з наймасштабніших проєктів українського кінематографу часів незалежності. Фільм побудований на історичних фактах. В основі сюжету – життя славного ватажка карпатських опришків – Олекси Довбуша. Образ головного героя, який над усе любить свою землю, свій народ, ризикуючи життям, захищає їх, ніби пов’язує минуле й сьогодення, вселяє віру у незламність духу українського народу й викликає почуття гордості як носія спадщини нашої багатолітньої та незнищенної культури.

Фільм неймовірно колоритний та атмосферний, а враження від перегляду – незабутні! Мова героїв жива, надає персонажам глибини та посилює їхні особистості, геніальне поєднання музичного супроводу та гри акторів утворюють фільм, який торкається самісінького серця та занурює в минуле.

Студенти ПО -41 Пиц Роман, Ганущак Ірина.