12 травня, в День університету, відбувся Благодійний ярмарок, організований Студентським сенатом задля збору коштів на придбання дрону для Гринішака Олега – студента факультету історії, політології і міжнародних відносин, який є воїном 80 окремої десантно-штурмової бригади.
Кожен із структурних підрозділів долучився до проведення ярмарку та підготував різні смаколики та цікавинки. Радіємо, що наша студентська родина не стоїть осторонь, а активно долучається до заходів, спрямованих на підтримку ЗСУ.
Під час ярмарку коледж зібрав понад 25 тисяч гривень, а загалом вдалося зібрати 209 925 грн.
Та донати прилітають ще й досі. Спільними зусиллями ми зібрали вже 250 000 грн!
Студентський сенат висловлює щиру подяку всім, хто долучився до ярмарку. Слідкуйте за нашими анонсами, адже попереду вас чекає ще багато крутих заходів, і пам’ятайте: кожен наш донат – крок до Перемоги!
Слава Україні!
![](https://ifk.pnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/8/2023/05/img_20230516_110405_561.jpg)
![](https://ifk.pnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/8/2023/05/img_20230516_110408_479.jpg)
![](https://ifk.pnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/8/2023/05/img_20230516_110309_650.jpg)
![](https://ifk.pnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/8/2023/05/img_20230516_110305_631.jpg)
![](https://ifk.pnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/8/2023/05/img_20230516_105516_201.jpg)
![](https://ifk.pnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/8/2023/05/img_20230516_105143_112.jpg)
![](https://ifk.pnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/8/2023/05/img_20230516_105159_484.jpg)
![](https://ifk.pnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/8/2023/05/img-b427a90d18401c46f9712c85891a5688-v.jpg)