ПЕРСПЕКТИВИ РОЗВИТКУ ПРАВОВИХ НАУК ОЧИМА ПРАВНИКІВ-ПОЧАТКІВЦІВ

У рамках звітної наукової конференції Івано-Франківського фахового коледжу Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника за 2022 рік на юридичному відділенні відбулося секційне засідання за участю студентів та викладачів спеціальності «Право».

Під керівництвом викладачів Наконечної І.М., Савчин Н.В., Малиновської І.В. з доповідями виступили студенти 2-4 курсів:

• БОГДАНА БУНДЗЯК – Організаційно-правові засади реформування сучасних міжнародних організацій в умовах сучасних викликів та проблем;
  • ВАСИЛЬ ШКІРЯК – Особливості реалізації майнових та особистих немайнових прав внутрішньо переміщеними особами;
  • НАДІЯ ГАЙДИЧ – Етапи, стан та перспективи вступу України до ЄС;
  • ТЕТЯНА ЛАЗОРИК – Основні напрями та способи притягнення воєнних злочинців до кримінальної відповідальності;
  • ТАМІЛА РУДАК – Статус біженця чи тимчасовий захист;
  • ВІКТОРІЯ ЛАШТА – Криптовалюта як об’єкт цивільних правовідносин;
  • ОЛЕКСАНДРА КОЗАК – Процесуальні особливості розгляду справ про визнання фізичної особи безвісно відсутньою;
  • МАР’ЯНА ШЕВЧУК – Мародерство. Кримінально-правова характеристика;
  • ВЕРОНІКА СТЕФАНИШИН – Кримінальні правопорушення у військовий час і військові злочини.