Миколай йде до дітей…

Напередодні Дня Святого Миколая студентки І курсу спеціальності «Дошкільна освіта» Івано-Франківського фахового коледжу разом із викладачкою Ковбас Л.П. організували благодійну акцію. Солодощі, фрукти, розвивальні ігри – з такими подарунками студентки відвідали Івано-Франківський обласний центр соціально-психологічної реабілітації дітей. За годину часу вони встигли багато: душевні розмови з однолітками, розвивальні ігри з молодшими дітками. На жаль, наймолодші вихованці в цей час спали.
Прощання було дуже емоційним. Дітки неодноразово говорили: «Ви найкращі гості, які в нас були!» Такі слова надихають творити добро, допомагати один одному, а особливо тим, хто опинився в складній ситуації. Також наші студентки пообіцяли відвідати Центр соціально-психологічної реабілітації дітей ще не один раз! Робити добро так приємно!!

Підготувала:

студентка групи ДО-11 Марія Приймак