Благодійний «Осінній ярмарок» на підтримку ЗСУ

Студенти спеціальності «Готельно-ресторанна справа» взяли активну участь у Благодійному ярмарку, метою якого було збір коштів на потреби  захисників України. Кожна група підготувала чудову осінню композицію,  наповнену різноманітними смаколиками, які студенти виготовили власними руками. Ми вдячні завідувачу навчально-методичним кабінетом Глушку В.І., викладачам, студентам та усім працівникам відділення за те, що допомогли реалізувати добру справу, адже з початку війни благодійність стала невід’ємною частиною кожного українця. Всі виручені кошти буде спрямовано на допомогу нашому студенту ІV курсу спеціальності «Готельно-ресторанна справа» Болехівському Григорію, який зараз захищає на передовій нашу країну від агресора.

Віримо в Збройні Сили України!
Робимо все, щоб пришвидшити нашу перемогу! Все буде Україна!

СЛАВА УКРАЇНІ! ГЕРОЯМ СЛАВА!