Всеукраїнська студентська науково-практична інтернет-конференція

27 жовтня студенти Івано-Франківського фахового коледжу взяли участь у Всеукраїнській студентській науково-практичній інтернет-конференції «Розвиток особистості молодшого школяра: сучасні реалії та перспективи».

Організатор заходу − кафедра педагогіки початкової освіти Педагогічного факультету Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника.

Напрями роботи конференції охоплювали актуальні проблеми навчання, виховання і розвитку учнів молодшого шкільного віку в Новій українській школі; інновації в освітньому процесі початкової школи: історичну ретроспективу та сучасність; психолого-педагогічні та соціальні умови формування особистості учнів молодшого шкільного віку в освітньому середовищі Нової української школи; дистанційне і змішане навчання в умовах війни; проблему наступності освітнього процесу в закладах дошкільної та загальної середньої освіти; організацію інклюзивної освіти в середовищі Нової української школи; актуальні проблеми фахової підготовки майбутніх учителів початкових класів у контексті стандартизації.

Із доповідями виступили 3 студентів: зі спеціальності «Початкова освіта» Сидорів Вікторія (ПО-14) “Формування психологічної стійкості учнів початкової школи за допомогою літературних творів” (Науковий керівник: доктор педагогічних наук, доцент, викладач-методист Багрій Марія Антонівна); Плавюк Анастасія (ПО-23) “Інноваційні технології з елементами  STEM – освіти на уроках української мови у початковій школі” (Науковий керівник: кандидат філологічних наук, викладач Гавадзин Оксана Ярославівна); із спеціальності «Право» Багрій Данило “Формування правової культури юнацтва за умов закладу вищої освіти” (Науковий керівник: доктор педагогічних наук, доцент викладач- методист Багрій Марія Антонівна). За результатами роботи конференції буде сформований збірник матеріалів.

Дякуємо студентам та викладачам за плідну працю! Надалі заохочуємо студентську спільноту коледжу брати активну участь у наукових конференціях!