Наші на фронті

Нещодавно, під час короткотермінової відпустки завітав до коледжу наш воїн Болехівський Григорій, студент 4-го курсу спеціальності «Готельно-ресторанна справа». При зустрічі військовий коротко проінформував про стан справ на ділянці фронту, де він перебуває з перших днів війни, як доброволець Збройних Сил України. Григорій розповів про своїх побратимів, подякував за допомогу, яку організували колеги з коледжу, зокрема з Верховинського відділення. Домовились про підтримування контактів, можливу волонтерську допомогу з нашого боку, а також про взаємоінформування, про спільні справи. Сьогодні боєць, Болехівський Григорій (позивний Нечай), відправляється знову на фронт боронити нашу свободу, захищати всіх нас від рашистських окупантів.

Щасти Тобі Григорію нехай Бог береже Тебе і Твоїх побратимів. Разом переможемо! Слава Україні! Слава Збройним Силам України!